/Files/images/foto_sadok/222.png У сім'ї є автомобіль - зараз це все частіше стає не розкішшю, а дійсно засобом пересування.

Але в той же час накладає на того, хто сидить за кермом, зобов'язання вельми важливі в цілості й схоронності доставити своїх найголовніших пасажирів, свою сім'ю, до місця призначення. Не завжди цілі цієї досягти вдається.

Найбільш уразливими пасажирами, як відомо, є діти: і реакція у них не така як у дорослих, і маса менше, тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб захистити свою дитину в дорозі. До речі, багато що залежить від Вас, батьки! Ось декілька порад і нагадувань, які допоможуть вам запобігти настанню тяжких наслідків у результаті аварії.

• Не забувайте, що діти до 12 років повинні сидіти на задньому сидінні. Центральне заднє сидіння - найбезпечніше місце при бічному зіткненні. Якщо ж ви вирішили везти дитину на передньому сидінні автомобіля, то в цьому випадку обов'язково використовуйте дитяче утримуюче крісла. За цими положеннями ПДР стоять багаторічні дослідження і маса реальних випадків, коли поїздка дітей на передньому сидінні оберталися трагедією. Справа в тому, що штатні ремені і подушки безпеки абсолютно не розраховані на людину зростом нижче 150 см, а тому на передньому сидінні такий пасажир виявляється незахищеним в разі аварії.

• Для забезпечення безпеки дитини - кращий варіант вибрати дитяче сидіння. Так, використання стандартного ременя збільшує безпеку на 60%, а використання дитячого сидіння - на 80%. Лобове зіткнення при швидкості 50 км/год рівносильно падіння з третього поверху будівлі. Тому, не пристібаючи дитини, ви як би дозволяєте йому грати на балконі без перил.

• Найкращим захисним пристроєм для дитини, якій ще не виповнилося 2 років і вага якого не досягає 13 кг. Це спеціальне крісло для дітей, яке кріпиться на задньому сидінні. Шия маленьких дітей недостатньо міцна, щоб впоратися з навантаженням, при якій голова різко відкидається назад, а потім викидається вперед при ударі передньої частини автомобіля. Дослідження, проведені шведами виявили: у разі аварії діти, що перебувають в сидіннях у напрямку руху, схильні до ризику отримання серйозних травм або загибелі в п'ять разів більше, ніж діти, що знаходяться в сидіннях проти напрямку руху.

• Якщо ваш автомобіль оснащений повітряною подушкою, ніколи не встановлюйте дитяче сидіння на переднє місце. Якщо повітряні подушки спрацюють, дитині може бути завдано удару, так як сидіння буде розташовано дуже близько до щитка з цим пристроєм.

• Але важливо не стільки мати дитяче сидіння в автомобілі, скільки правильно його встановити і закріпити в ньому дитини. Всі ці правила вам обов'язково повинні розповісти при покупці. Саме ж крісло необхідно підбирати тільки за вагою малюка. Коли дитина підростає, крісло необхідно міняти.

Кiлькiсть переглядiв: 355

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.